| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
4GB Kingston ValueRAM DDR4 2666MHz PC4-21300 CL19 Memory Module
| IN STOCK |
64GB Kingston FURY Renegade DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit (2x 32GB) Black
| IN STOCK |
16GB Team Group DELTA RGB DDR4 3200MHz CL16 Dual Memory Kit (2 x 8GB) - Black
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3000Mhz PC4-24000 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 8GB) Urban Camo
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x8GB) for Intel Z270
| IN STOCK |
8GB Synology DDR4 2666MHz ECC UDIMM Memory Module
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta RGB DDR4 3200MHz CL16 Dual Memory Kit (2x16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 2400MHz Sniper X PC4-19200 CL17 Dual Channel Kit (2x 16GB) Classic Camo
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Single Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
128GB OWC 2666MHz DDR4 RDIMM PC4-21300 288-pin CL19 Quadruple Channel Memory Upgrade kit for iMac Pro (4x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Fury Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 TridentZ RGB 3600Mhz PC4-28800 CL18 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| ERROR CHECKING | Y |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 260-pin SO-DIMM |
| NUMBER OF PINS | 260-pin SO-DIMM |