| 2 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 5000 RPM |
| AIR FLOW | 27.9 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 18.02 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper, Plastic |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 323 g |
| COLOR | Black, Grey |