| 1 IN STOCK |
|
Ready to ship today Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
Logitech H650e Binaural Headset - Black, Silver
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, Black
| IN STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
Marvo Scorpion HG8932 Stereo Gaming Headset with Microphone
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
NGS MSX11PRO, Gaming and Multimedia Headphones with 3.5mm Jack Adapter
| IN STOCK |
Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
Adesso Xtream G1 Wired LED Stereo Gaming Headset w/Microphone
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
NGS USB Stereo Headset with Volume Control - VOX505USB
| IN STOCK |
Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wired |
| COLOR | Black |
| CORD LENGTH | 1.2 m |
| EAR COUPLING | Circumaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 40000 Hz |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| DRIVER UNIT | 4 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -45 dB |
| WEIGHT | 252 g |