| OUT OF STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Thermaltake Gravity i2 92mm CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 8.8 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 183.5 g |
| COLOR | Aluminium, Black |