| 5 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 20.99! |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
Dell P2419H 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Monitor - 24 in
| IN STOCK |
AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 86.4 cm (34") |
| RESOLUTION | 3440 x 1440 pixels |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 180 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 5 ms |
| ASPECT RATIO | 21:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| DIMENSIONS | 808.3 mm |