| 8 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm Computer Case Fans - Dual Pack
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2050 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 22.6 dB |
| AIRFLOW | 63.1 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| POWER CONSUMPTION | 1.44 W |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 25 mm |