der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 2011 (Socket R), LGA 2066 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 8400 RPM |
| AIR FLOW | 43 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 52 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 90 mm |
| WEIGHT | 405 g |
| COLOR | Black, Stainless steel |