Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 3647 (Socket P) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 8400 RPM |
| AIR FLOW | 43 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 52 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 108 mm |
| WEIGHT | 499 g |
| COLOR | Aluminium, Black |