| 2 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| AIR FLOW | 47 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 18.5 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 96 mm |
| WEIGHT | 213.5 g |
| COLOR | Aluminium, Black |