| OUT OF STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech MK120 USB QWERTY Black Keyboard - Nordic Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB Luminous 4X Large Print Multimedia Desktop Keyboard - US English Layout -Black, Yellow
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Kensington Advance Fit Full-Size Slim Keyboard - UK English Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso Easy Touch 618 Numeric Universal USB Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 127 x 355 x 36.3 mm |
| WEIGHT | 650 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Tenkeyless (80 - 87%) |