| 1 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech M185 Optical Mouse - Black, Grey
| IN STOCK |
Kensington Wired Ambidextrous USB Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M310 Wireless Laser Mouse - Silver
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60B Wireless USB Optical Nano Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse Grey
| IN STOCK |
NGS Flame-C, Wired Optical USB-C Mouse, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse G2 Wired USB Optical Ergonomic Mouse - Black
| IN STOCK |
Corsair Harpoon RGB Wireless USB Optical Gaming Mouse
| IN STOCK |
Logitech G G203 LIGHTSYNC Ambidextrous USB Type-A Wired Gaming Mouse - White
| IN STOCK |
Logitech Marathon M705 Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Wired Optical Mouse 1200 DPI - Crew Red
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
G102 LIGHTSYNC is ready to play with an 8,000 DPI sensor and customisable, vibrant LIGHTSYNC RGB.
LIGHTSYNC RGB can be customised with colour wave effects or patterns across ~16.8 million colors to suit your play style, setup, and mood. *
A classic 6-button design gets you right into the game and can be programmed to simplify tasks. G102 is designed to maximise the fun in your game.*
*Advanced features require Logitech G HUB Gaming Software available at logitechG.com/GHUB
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 8000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 85 g |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 62.1 mm |