| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta RGB DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
PC/Server 96 GB DDR5 288-pin DIMM 1 x 96 GB CAS latency: 46 1.1 V ECC
| CAPACITY | 96GB |
| SPEED | 5600MHz |
| CAS LATENCY | 46 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 1 x 96 GB |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 95 °C |