| OUT OF STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD710M Pro USB3.2 External Hard Drive Military Grade Anti-Shock, Camouflage
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Seagate Basic 2.5Inch USB3.0 Portable External Hard Drive - Silver
| IN STOCK |
5TB Seagate LaCie Rugged Mini USB3.2 External Hard Drive - Orange
| IN STOCK |
10TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
4TB Western Digital Elements USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
10TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 80 mm |
| WEIGHT | 149 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| COLOUR | Silver |