| OUT OF STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
Logitech G G733 Gaming Headset - White
| IN STOCK |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H540 Binaural Wired USB3.0 Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
NGS USB Stereo Headset with Volume Control - VOX505USB
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, Black
| IN STOCK |
NGS MSX11PRO, Gaming and Multimedia Headphones with 3.5mm Jack Adapter
| IN STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H340 Binaural USB3.0 Wired Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wired & Wireless |
| COLOR | Black |
| CORD LENGTH | 1.2 m |
| EAR COUPLING | Supraaural |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| DRIVER UNIT | 4 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 8000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -54 dB |
| WEIGHT | 290 g |