| OUT OF STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData Blue/Black HD650 DashDrive USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
500GB Apricorn Aegis Fortress USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Black)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
10TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 TB |
| INTERFACE TYPE | USB |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 98.5 mm |
| WEIGHT | 390 g |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| SPECIAL FEATURES | Data, Power |
| COLOUR | Black |