| 5 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
5TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital Elements 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
8TB OWC miniStack External Storage Solution with USB 3.2 (5Gb/s)
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 115 mm |
| WEIGHT | 230 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |