| 6 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
64GB OWC PC4-21300 2666Mhz DDR4 SO-DIMM Kit (2x32GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill Ripjaws 3200MHz DDR4 SO-DIMM CL22 Laptop Memory Module 1.20V
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology Fury Impact K2 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Team Elite DDR4 SO-DIMM 2666MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
64GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Team Group Elite DDR4 SO DIMM 3200MHz Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
64GB OWC PC4-19200 2400MHz DDR4 CL17 SO-DIMM Memory Kit (4 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill 2666MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL18) 1.20V PC4-21300 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM PC4-25600 3200MHz 1.2V CL22 DDR4 SO-DIMM Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Impact K2 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 GB |
| MEMORY SPEED | 2666 MHz |
| CAS LATENCY | 19 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Single |
| FORM FACTOR | 260-pin SO-DIMM |
| CONFIGURATION | 1 x 4 GB |
| ERROR CHECKING | No |