Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech G G733 Gaming Headset - White
| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H540 Binaural Wired USB3.0 Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
NGS USB Stereo Headset with Volume Control - VOX505USB
| IN STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
V7 Delux Gaming Headset 3.5mm Circumaural Black
| IN STOCK |
Logitech G G432 7.1 Surround Sound Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
NGS LED Gaming Headset with LED Lights and PS4/XboxOne/PC Compatible
| IN STOCK |
| CONNECTOR | 3.5 mm |
| CONNECTIVITY | Wired |
| COLOR | Black, Blue |
| CORD LENGTH | 2 m |
| EAR COUPLING | Circumaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 5 - 40000 Hz |
| IMPEDANCE | 45 Ω |
| MICROPHONE FREQUENCY | 30 - 20000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -43 dB |