G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
AOC Full HD 1920 x 1080 pixels 240Hz Curved Gaming Monitor - 31.5in
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 pixels Full HD LED HDR Gaming Monitor - 27 in
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
Samsung S27C390EAU 27 Inch 1920 x 1080 Full HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
BenQ MOBIUZ Gaming Monitor
EX480UZ | 48" 4K 0.1ms OLED Gaming Monitor
Bigger, faster, and more vivid for an unparalleled gaming experience
Imagine a New Reality
Get into The Moment with MOBIUZ
0.1ms GtG fast response
OLED:The Power of Realness
OLED breaks through the limitations of traditional LED monitors. Organic compounds allow for higher resolution and greater color saturation, more vivid colors and purer blacks. Futuristic fantasies and the darkest depths of the universe are now presented in the most realistic way ever. With 0.1ms GtG fast response, targets are always right where you expect!
| SCREEN SIZE | 48" |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD |
| REFRESH RATE | 120Hz |
| VIEWING ANGLE | Horizontal: 178° Vertical: 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colors |
| BRIGHTNESS | 450 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | 135000:1 |
| RESPONSE TIME | 0.1ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 x HDMI 1 x DisplayPorts |
| BUILT-IN SPEAKERS | 2 |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| COLOR | Grey |
| BACKLIGHT TYPE | OLED |
| WALL MOUNTABLE | VESA 200 x 200 |
| AMD FREESYNC | Yes |