| OUT OF STOCK |
Logitech G PRO X Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
NGS MSX11PRO, Gaming and Multimedia Headphones with 3.5mm Jack Adapter
| IN STOCK |
Kingston HyperX Cloud Alpha Gaming Headset - Black, Red
| IN STOCK |
Marvo Scorpion HG8932 Stereo Gaming Headset with Microphone
| IN STOCK |
Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H340 Binaural USB3.0 Wired Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Adesso Stereo Gaming Headset With Microphone
| IN STOCK |
Logitech H650e Monaural Headset - Black, Grey
| IN STOCK |
Logitech H540 Binaural Wired USB3.0 Headset - Black
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, Black
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wireless |
| COLOR | Black |
| EAR COUPLING | Circumaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 22000 Hz |
| IMPEDANCE | 36 Ω |
| DRIVER UNIT | 4 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 6500 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -38 dB |