| 2 IN STOCK |
|
Ships in 12 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech G G335 Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
Adesso Stereo Gaming Headset With Microphone
| IN STOCK |
Marvo Scorpion HG8932 Stereo Gaming Headset with Microphone
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
Logitech G PRO X Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
NGS USB Stereo Headset with Volume Control - VOX505USB
| IN STOCK |
Logitech H150 Stereo Headset - Coconut
| IN STOCK |
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset
| IN STOCK |
V7 Delux Gaming Headset 3.5mm Circumaural Black
| IN STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H540 Binaural Wired USB3.0 Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech G G432 7.1 Surround Sound Wired Gaming Headset
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wired |
| COLOR | Black, Green |
| EAR COUPLING | Supraaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 22000 Hz |
| IMPEDANCE | 36 Ω |
| DRIVER UNIT | 4 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -38 dB |
| WEIGHT | 236 g |