| OUT OF STOCK |
Logitech MX Palm Rest Keyboard - Gray
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Graphite |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 121.5 x 439.55 x 20.7 mm |
| WEIGHT | 730 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |