| 7 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Fury Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology Fury Beast RGB DDR5 5600MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB Team Group DDR5 7200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL32 Quad Memory Kit (4x16GB) - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 6400 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 32 |
| VOLTAGE | 1.4 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |