| 45 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| AIR FLOW | 44.25 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 17.6 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 325 g |
| COLOR | Black, Grey, Red |