NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Sin - Optical Mouse with Retractable USB Cable and Scroll-wheel, 1000 DPI - Black
| IN STOCK |
Logitech M280 Wireless Mouse
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
Logitech B100 Optical USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Logitech M220 Wireless Mouse
| IN STOCK |
NGS EVO Rust Ice, Wireless Rechargeable Silent Mouse, Green
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB Type-A 1000 DPI Mouse
| IN STOCK |
Logitech M185 Wireless Mouse 1000 DPI Black/Grey
| IN STOCK |
Logitech M190 Full-Size Wireless Mouse - Red
| IN STOCK |
Logitech Marathon M705 Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
NGS Easy Gamma, 2.4Ghz Wireless Optical Mouse with Nano Receiver, 1200DPI, Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Logitech M317 RF Wireless Optical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A + PS/2 |
| TRACKING METHOD | Laser |
| MAX DPI | 1200 DPI |
| COLOUR | Grey |
| WEIGHT | 84 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 2 |
| SYSTEM REQUIREMENTS | PC/Laptop |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| FEATURES | Yes |
| DIMENSIONS | 613 mm |