| OUT OF STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Carbon |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7 |
| DIMENSIONS | 445 x 132 x 35.5 mm |
| WEIGHT | 1.1 kg |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |