| 9 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Seal Shield Glow2 USB English Keyboard - White
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Siig QWERTY USB Desktop Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard for Business - US Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Wireless 2.4GHz RF Mini Trackball Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
Logitech Wireless Keyboard K270 - UK Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Universal |
| PALM REST | Yes |
| BACKLIGHT | No |
| BATTERY | 2 |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 430 x 25 x 210 mm |
| WEIGHT | 733 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |