| 16 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech G515 Lightspeed Gaming RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, White
| IN STOCK |
Logitech MK545 Advanced Wireless Mouse Combo Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Keyboard - UK Layout
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 425 USB QWERTY Black Industrial Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Logitech MK120 Corded Keyboard - International EER Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboard Silver Storm Washable Black - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Pink |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| NORMAL KEYS | 67 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 313 x 105 x 37.5 mm |
| WEIGHT | 880 g |
| MATERIAL | Aluminium, Polymer |
| FORM FACTOR | 65% |