| 87 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K380 Pebble Keys Keyboard - Rose
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Spanish Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech G PRO Gaming USB Black Keyboard - US Keyboard Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Business USB QWERTZ Keyboard - Swiss Layout - Black
| IN STOCK |
Logitech K400 Plus RF Wireless Touck Keyboard QWERTY UK English Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Antimicrobial USB QWERTY Waterproof Touchpad Keyboard - White
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 109 |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| DIMENSIONS | 460 x 165 x 15 mm |
| WEIGHT | 883 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |