Lenovo 4X20M26272 power adapter/inverter 65 W Black by Lenovo
Lenovo 4X20M26272 power adapter/inverter 65 W Black Image
100+ IN STOCK
Ships in 7 days
Key Features
  • Lenovo 4X20M26272, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, Serbia, SIRIM, KC, NEMKO, MEPS, NOM(Mexico), CB, CCC (Safety and EMI), CE, CECP, BSMI, GOST, GS,..., Black, 5 - 40 °C
See product description
Details
This Lenovo 65W Standard AC Adapter (USB Type-C) Power Adapter offers fast, efficient charging at home, in the office, or on the go. This power adapter is compatible with ThinkPad USB-C enabled Notebook and Tablet.Smart Voltage: Its PD technology automatically detects and delivers 5V/2A,9V/2A ,15V/3A or 20V/3.25A