| OUT OF STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1156 (Socket H), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1150 (Socket H3) |
| BEARING TYPE | Double ball bearing |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| AIR FLOW | 23.45 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 30.75 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 7.5 cm |
| TYPE | Cooler |
| CONNECTORS | 4-pin |
| DIMENSIONS | 85.2 mm |
| WEIGHT | 154 g |