| 14 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
16GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB 3.1 Type-A Black USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Integral Crypto Drive FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB SanDisk Cruzer Glide USB2.0 Flash Drive - Black,Red
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 420 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Aluminium |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 35 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21 mm |