| 70 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate X - CPU IHS Heatsink Removal Tool for Skylake X and Kaby Lake X CPUs
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Dolomit 120MM Premium Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua Chromax MP83 Mounting Kit - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket 754, Socket 939, Socket 940, Socket AM2, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2800 RPM |
| AIR FLOW | 44.37 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 17.8 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 270 g |
| COLOR | Black, Red |