| OUT OF STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
256GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Centon Datastick Pro USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Plastic |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21.3 mm |