| 10 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
5TB Silicon Power D30 USB3.0 Ultra-Slim 15mm Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
12TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
1.5TB Western Digital 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
14TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
12TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Lacie Rugged Mini USB3.0 Portable External Hard Drive, Orange
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16 TB |
| INTERFACE TYPE | USB 3.0/2.0 |
| DIMENSIONS | 48 mm |
| WEIGHT | 900 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |