| 13 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM4 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 14.8 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 114 mm |
| WEIGHT | 465 g |
| COLOR | Black |