| OUT OF STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Silver |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |