| OUT OF STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB PQI U603V USB3.0 Ultra-small Flash Drive Red Edition
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
| TRANSFER RATES | 300 MB/s |
| COLOUR | Black, Grey |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | -25 - 85 °C |
| DIMENSIONS | 15.5 mm |