| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
8GB G.Skill Aegis DDR4 3000MHz PC4-24000 CL16 Single Desktop Memory Module
| IN STOCK |
256GB OWC DDR4 RDIMM Memory Upgrade Kit 4x64GB PC23400 2933MHz for Mac Pro 2019 models
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-32000 4000MHz Ripjaws V for Intel Z170 / X99 CL18 Quad Channel kit (4x8GB)
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 PC4-32000 4000MHz Ripjaws V Black CL18 Dual Channel kit (2x8GB) 1.35V
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4 U-DIMM Desktop DDR4-2666MHz, CL19, 4GBx1
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2x 8GB)
| IN STOCK |
4GB Silicon Power DDR4-2400, CL17, UDIMM, Single Module
| IN STOCK |
32GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V DDR4 Memory Module
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB G.Skill DDR4 Aegis 2400MHz PC4-19200 CL17 Dual Channel Memory Kit (2x8GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill Trident Z Neo DDR4 3600MHz PC4-28800 CL16 (16-19-19-39) RGB Quad Channel Kit (4x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Team Group Elite DDR4 2666MHz CL19 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3600MHz CL18 Memory Module (1 x 8GB) - Grey
| IN STOCK |
16GB Axiom DDR4 2400MHz CL17 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3600 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 17 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| ERROR CHECKING | No |
| HEATSINK COLOR | Black |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| NUMBER OF PINS | 288-pin DIMM |
| CONFIGURATION | 2 x 16 GB |
| FEATURES | Yes |