| OUT OF STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Poe USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 710S Silver Metallic USB3.1 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FEATURES | Crash proof, Dust resistant, Waterproof |
| TRANSFER RATES | 260 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 140-3 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 77.9 mm |