| OUT OF STOCK |
Logitech G512 Wired Gaming Keyboard - Carbon
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard SSKSV207L Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Logitech G ProX Lightspeed RF Wireless Gaming Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wireless Black Keyboard - US English Format
| IN STOCK |
Logitech K860 Ergonomic RF Wireless Bluetooth Keyboard - Graphite
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout Black
| IN STOCK |
Logitech Gaming RF Wireless Keyboard - English, Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | French |
| COLOR | Grey, Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| DIMENSIONS | 363.4 x 122 x 35.52 mm |
| WEIGHT | 500.9 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |