Samsung Odyssey C34G55TWWP computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels UltraWide Dual Quad HD LED Black by Samsung
Samsung Odyssey C34G55TWWP computer monitor 86.4 cm (34
1 IN STOCK
Ready to ship
Key Features
  • Gaming 86.4 cm (34") LED VA
  • UltraWide Dual Quad HD 3440 x 1440 pixels 21:9
  • 165 Hz 1 ms 2500:1
  • AMD FreeSync Flicker-free technology
  • G 32 kWh 32.4 W
See full specifications
See product description
Details
Gaming 86.4 cm (34") LED VA
165 Hz 1 ms 2500:1
G 32 kWh 32.4 W
Specifications
SCREEN SIZE 86.4 cm (34")
RESOLUTION 3440 x 1440 pixels
WIDESCREEN UltraWide
DISPLAY TYPE VA
REFRESH RATE 165 Hz
VIEWING ANGLE 178°
DISPLAY COLORS 16.7 million colours
CONTRAST RATIO Curved
RESPONSE TIME 1 ms
ASPECT RATIO 21:9
INPUT CONNECTORS No
BUILT-IN SPEAKERS No
AC INPUT VOLTAGE 100 - 240 V
COLOR Black
DIMENSIONS 806.6 mm