| OUT OF STOCK |
Logitech K120 USB Keyboard - French Layout AZERTY
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso USB PS2 QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech MX Keys S Keyboard - Pale Grey
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso Mechanical Numeric USB Universal Keypad - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Logitech G213 Prodigy USB -- QWERTY Keyboard -- US Layout
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech Desktop Keyboard and Mouse Combo MK120 - Italian Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless + Bluetooth |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Grey, Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Scissor key switch |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| DIMENSIONS | 363.4 x 122 x 35.52 mm |
| WEIGHT | 500.9 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |