| OUT OF STOCK |
ASUS TUF Gaming K1 RGB USB Wired Keyboard - Black
| IN STOCK |
Logitech K270 RF Wireless Black - US Layout
| IN STOCK |
Logitech K120 Wired Keyboard - German Layout - White
| IN STOCK |
Logitech K845 Mechanical Illuminated USB Wired Keyboard - Aluminum, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Washable Keyboard USB K64407US Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Slim Touch Mini With Touchpad USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K270 Wireless Keyboard - German Layout
| IN STOCK |
Adesso SlimTouch 111UB USB QWERTY Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Corsair K100 RGB USB QWERTZ Keyboard - Dutch Layout
| IN STOCK |
Logitech ERGO K860 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English Layout - Graphite
| IN STOCK |
Logitech MK540 Advanced Wireless and Mouse Combo Keyboard - Swiss Layout
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech K585 RF Wireless Bluetooth Keyboard - English, Rose
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Logitech Wired iPad Keyboard - US Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 433.3 x 121.5 x 25.34 mm |
| WEIGHT | 560 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |