| 14 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
64GB Corsair Vengeance DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB) - White
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast RGB 5200MHz DDR5 CL40 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 7200MHz DDR5 CL38 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Memory Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology Fury Beast RGB DDR5 5600MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group DDR5 7200MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 16GB) - White
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 7200MHz CL34 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB) - White
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | 36 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 1 x 32 GB |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 85 °C |