| 6 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 21.99! |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
Samsung S27C390EAU 27 Inch 1920 x 1080 Full HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 86.4 cm (34") |
| RESOLUTION | 3440 x 1440 pixels |
| WIDESCREEN | UltraWide |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 100 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colours |
| BRIGHTNESS | 350 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 5 ms |
| ASPECT RATIO | 21:9 |
| INPUT CONNECTORS | 1 |
| BUILT-IN SPEAKERS | Yes |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 806.6 mm |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |