| OUT OF STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, Black
| IN STOCK |
NGS VOX805 USB-C Stereo Headset, White
| IN STOCK |
V7 Delux Gaming Headset 3.5mm Circumaural Black
| IN STOCK |
Logitech G PRO X Gaming Headset
| IN STOCK |
NGS MSX11PRO, Gaming and Multimedia Headphones with 3.5mm Jack Adapter
| IN STOCK |
Logitech H960 Binaural Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H110 Stereo Headset - Black,Grey
| IN STOCK |
Logitech H390 Stereo Headset - Black
| IN STOCK |
Adesso Stereo Gaming Headset With Microphone
| IN STOCK |
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset
| IN STOCK |
Logitech H570e Binaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H570e Monaural Headset - Black
| IN STOCK |
Logitech H111 Binaural Stereo Headset - Grey
| IN STOCK |
NGS USB Stereo Headset with Volume Control - VOX505USB
| IN STOCK |
Logitech H650e Binaural Headset - Black, Silver
| IN STOCK |
| CONNECTIVITY | Wireless |
| COLOR | Black |
| EAR COUPLING | Supraaural |
| HEADPHONE FREQUENCY | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE | 32 Ω |
| DRIVER UNIT | 5 cm |
| MICROPHONE FREQUENCY | 100 - 10000 Hz |
| MICROPHONE SENSITIVITY | -37 dB |
| WEIGHT | 300 g |