Samsung S24C364EAU computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD by Samsung
Samsung S24C364EAU computer monitor 61 cm (24
50 IN STOCK
Ships in 6 days
Key Features
  • 61 cm (24") VA
  • Full HD 1920 x 1080 pixels 16:9
  • 75 Hz 4 ms 3000:1
  • AMD FreeSync Flicker-free technology
  • E 17 kWh 17 W
See full specifications
See product description
Details
61 cm (24") VA
75 Hz 4 ms 3000:1
E 17 kWh 17 W
Specifications
SCREEN SIZE 61 cm (24")
RESOLUTION 1920 x 1080 pixels
SUPPORTED RESOLUTIONS 1920 x 1080 (HD 1080)
DISPLAY TYPE VA
REFRESH RATE 75 Hz
VIEWING ANGLE 178°
DISPLAY COLORS 1.67 billion colours
CONTRAST RATIO Curved
RESPONSE TIME 4 ms
ASPECT RATIO 16:9
INPUT CONNECTORS 1
DIMENSIONS 547.8 mm
AMD FREESYNC Yes
User Reviews
  • 1 review
DM4K
GG wp GUYS im finally order that
March 14th 2024
GG now i can play normal with big screen thanks for that product yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay
Review of Samsung S24C364EAU computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD