| 50 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 14.99! |
AOC Full HD 1920 x 1080 pixels 240Hz Curved Gaming Monitor - 31.5in
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 pixels Full HD LED HDR Gaming Monitor - 27 in
| IN STOCK |
AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
ViewSonic TD1655 15.6" Touchscreen 1920 x 1080 Full HD Computer Monitor
| IN STOCK |
AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 61 cm (24") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| SUPPORTED RESOLUTIONS | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 75 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.67 billion colours |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 4 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 1 |
| DIMENSIONS | 547.8 mm |
| AMD FREESYNC | Yes |