Samsung LS27B800PXPXEN computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black by Samsung
Samsung LS27B800PXPXEN computer monitor 68.6 cm (27
34 IN STOCK
Ships in 6 days
Key Features
  • Home 68.6 cm (27") LED IPS
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • 60 Hz 5 ms 350 cd/m² 1000:1
  • Flicker-free technology
  • 26.1 W
See full specifications
See product description
Details
Home 68.6 cm (27") LED IPS
60 Hz 5 ms 350 cd/m² 1000:1
Flicker-free technology
26.1 W
Specifications
SCREEN SIZE 68.6 cm (27")
RESOLUTION 3840 x 2160 pixels
SUPPORTED RESOLUTIONS 3840 x 2160
DISPLAY TYPE IPS
ANTI-GLARE Matt
REFRESH RATE 60 Hz
VIEWING ANGLE 178°
DISPLAY COLORS 1.07 billion colours
BRIGHTNESS 350 cd/m²
CONTRAST RATIO Flat
RESPONSE TIME 5 ms
ASPECT RATIO 16:9
INPUT CONNECTORS No
BUILT-IN SPEAKERS No
AC INPUT VOLTAGE 100 - 240 V
COLOR Black
DIMENSIONS 615.5 mm