| OUT OF STOCK |
32GB G.Skill DDR4 PC4-25600 3200MHz Ripjaws V for Intel Z170/X99 CL16 Dual Channel kit (2x16GB) 1.35V
| IN STOCK |
16GB Team Group T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Single Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology DDR4 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
16GB Team Group Elite DDR4 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 Trident Z Royal Silver 3200Mhz PC4-25600 CL16 1.35V Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 2400MHz Sniper X PC4-19200 CL17 Dual Channel Kit (2x 16GB) Classic Camo
| IN STOCK |
48GB OWC PC23400 DDR4 ECC-R 2933MHz RDIMMs - 6 x 8GB Mac Pro 2019
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance LPX 2 DDR4 3600MHz CL18 Dual Channel Kit (2 x 16 GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast 3600MHz DDR4 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast 3200MHz DDR4 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
16GB Team T-Force Vulcan Z DDR4 3200MHz Dual Channel Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR4 3200MHz Sniper X PC4-25600 CL16 Dual Channel Kit (2x 16GB) Digital Camo
| IN STOCK |
256GB OWC DDR4 RDIMM Memory Upgrade Kit 4x64GB PC23400 2933MHz for Mac Pro 2019 models
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| MEMORY TYPE | DDR4 |
| MEMORY SPEED | 3200 MHz |
| SINGLE/DUAL/TRIPLE | Single |
| CAS LATENCY | 22 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| REGISTERED | Unregistered (unbuffered) |
| CONFIGURATION | 1 x 16 GB |